Poptávka

Aiseco s.r.o.

Kontaktní adresa:
Hájecká 14
61800 Brno - Černovice

Fakturační adresa:
Bednářova 26
61900 Brno- Horní Heršpice
ič: 277 29 109
Spisová značka: C 54935 vedená u Krajského soudu v Brně

tel.: 733 125 180
obchod@aiseco.cz I servis@aiseco.cz
AISECO > Kariéra

Kariéra

Společnost AISECO s.r.o. se zabývá dodávkami, montáží a servisem klimatizace, vzduchotechniky, chlazení, solárních panelů a fotovoltaiky.

Servisní technik / technička – mechanik elektrotechnických zařízení pro klimatizační a chladící techniku

Náplň práce:

- instalace, montáž, uvedení do provozu, servis, údržba a demontáž klimatizačních a  chladících zařízení a tepelných čerpadel

- provádění oprav a výměny dílů

- provádění revizí chladících  a klimatizačních zařízení

- znovuzískávání chladiv z chladivových okruhů

Požadujeme:

- ÚSO/SO vzdělání v oboru mechanik chladících zařízení, mechanik měření a regulace apod.

 - praxe na obdobné pozici vítaná

- aktivní a zodpovědný přístup

- schopnost řešení technických problémů

- samostatnost, pečlivost,spolehlivost

- řidičský průkaz B

Nabízíme:

- práci na plný úvazek

- zajímavou zodpovědnou práci

- příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu

- možnost dalšího odborného růstu včetně absolvování školení a kurzů

Termín nástupu: okamžitě, dle dohody

Místo pracoviště: Brno

V případě Vašeho zájmu o nabízenou pozici zašlete prosím profesní životopis na e-mailovou adresu:

servis@aiseco.cz / +420 739 577 583

Montážník – vzduchotechnických zařízení a komponentů

- instalace, montáž, uvedení do provozu, servis, údržba a demontáž VZT a klimatizačních zařízení

Požadujeme:

- ÚSO/SO vzdělání v oboru zámečník, elktro a pod.

Nabízíme:

Termín nástupu: okamžitě, dle dohody

Místo pracoviště: Brno

servis@aiseco.cz / +420 739 577 583